Międzynarodowe Targi B2B dla przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego 2024 –w PCI Days

19-20 czerwca 2024 r.

EXPO XXI Warszawa

Izba Gospodarcza „FARMACJA POLSKA” – patron honorowy

Szczegóły dot. Targów:   Start – PCI – Targi Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego (pcidays.pl)


Ruszyła bezpłatna rejestracja uczestników na Targi PCI Days. To już 19-20 czerwca 2024 roku!

Wydawnictwo Farmacom, wydawca branżowych czasopism, organizator prestiżowych

Kongresów i jedynych w Polsce Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego, zaprasza producentów leków, suplementów diety i kosmetyków, a także przedstawicieli uczelni, instytucji i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej, do udziału w V edycji Targów PCI Days. Wydarzenie odbędzie się w dniach 19 i 20 czerwca w Expo XXI w Warszawie. Dla odwiedzających uczestnictwo w Targach PCI Days jest całkowicie bezpłatne, wystarczy kliknąć w link: https://rejestracja.pcidays.pl/  i wypełnić formularz rejestracyjny.

O Targach PCI Days 

Wystawcy PCI Days prezentują szeroką gamę produktów i usług. Wśród nich znajdują się dostawcy wyposażenia laboratoriów, oferujący zarówno drobne akcesoria, jak i zaawansowany sprzęt analityczny. Na stoiskach wystawienniczych znaleźć można również maszyny produkcyjne oraz najnowocześniejsze technologie stosowane w procesach produkcyjnych. Odwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą usług outsourcingowych. Jak co roku, nie zabraknie również propozycji od dostawców opakowań i etykiet. W ofercie wystawców znajdzie się także szeroki wybór surowców kosmetycznych i farmaceutycznych. Bezpieczeństwo i higiena pracy to kluczowe aspekty każdej produkcji, dlatego na targach zaprezentowane zostaną liczne rozwiązania i produkty z zakresu BHP. Dla tych, którzy poszukują idealnie czystych warunków wytwarzania, przygotowano ofertę dotyczącą pomieszczeń typu cleanroom oraz niezbędnych do ich wyposażenia produktów. To tylko niektóre z licznych propozycji dostępnych na targach

Dlaczego warto odwiedzić Targi Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego?

Targi PCI Days otwierają wiele dróg i dzięki nim można wypłynąć na otwarte, szerokie wody przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Wydarzenie daje możliwość wzięcia udziału w profesjonalnych prelekcjach poruszających aktualne zagadnienia z obu branż na dwóch niezależnych salach wykładowych. W Kosmetycznej Strefie Inspiracji eksperci będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu prawa i legislacji, optymalizacji procesów, innowacyjnych rozwiązań, zrównoważonego rozwoju, nowych surowców i opakowań, a także najnowszych trendów rynkowych. Natomiast Farmaceutyczna Strefa Inspiracji skupi się na prezentacji innowacyjnych rozwiązań dla sektora farmaceutycznego, efektywności procesów produkcyjnych, prawie farmaceutycznym oraz aktualnych trendach i przyszłych kierunkach rozwoju przemysłu farmaceutycznego. Jako, że teoria to nie wszystko, podczas wydarzenia organizowane są warsztaty tematyczne, które dają możliwość wyniesienia z targów nie tylko wiedzy teoretycznej, ale również nabycia realnych umiejętności. Podczas tegorocznej edycji nie zabraknie także miejsca na coroczne warsztaty praktyczne skierowane dla zakupowców, które poprowadzi Pani Agnieszka Piątkowska z firmy Big Fish. Sesje te będą skupiać się na kluczowych umiejętnościach potrzebnych w efektywnym selekcjonowaniu produktów, negocjacjach z dostawcami oraz analizie rynkowej, dostarczając uczestnikom niezbędnych narzędzi do podejmowania świadomych decyzji zakupowych. Dodatkowo, w programie wydarzenia przewidziane są warsztaty dotyczące walidacji środków dezynfekujących i sporobójczych, które poprowadzą ekspertki z firmy Veltek Associates. Te sesje będą prowadzone zgodnie z wytycznymi cGMP, normami Unii Europejskiej i EPA oraz najnowszą wiedzą naukową, dostarczając uczestnikom aktualnych informacji o standardach i najlepszych praktykach w utrzymaniu wysokich standardów higieny i bezpieczeństwa. Podczas targów odbędą się także warsztaty pt. „Jesteś gotowy na nową erę cyberbezpieczeństwa w produkcji? Poznaj najnowsze trendy” prowadzone przez ekspertów z firmy Tekniska, Radiflow i Sopharma. W czasie trwania wydarzenia nie zabraknie również bloku tematycznego przeznaczonego nowościom surowcowym – konferencji „Be Inspired”, a także konferencji mikrobiologicznej poprowadzonej przez dr Piotra Nowaczyka z Centrum Badań i Innowacji. Śledź na bieżąco program wydarzenia klikając tutaj.

Kogo spotkamy na Pharma & Cosmetics Industry Days 2024?

Podczas Targów PCI Days, ponad 250 firm z Polski i z zagranicy zaprezentuje swoją ofertę na stoiskach wystawienniczych. Kliknij i zobacz, kto na ten moment dołączył do grona wystawców.  Warto już dziś zarezerwować termin w kalendarzu i zaplanować udział w PCI Days 2024, aby skorzystać z niepowtarzalnej okazji do poznania najnowszych rozwiązań dla obu branż.