Startupy medyczne w Polsce i za granicą: Przyszłość opieki zdrowotnej

6 czerwca 2023

Polska Federacja Szpitali, Koalicja AI w Zdrowiu, zespół ekspertów wZdrowiu oraz Młodzi Menedżerowie Medycyny zapraszają do wzięcia udziału w 4. edycji Raportu „Top Disruptors in Healthcare”, prezentującego innowacyjne startupy medyczne, które rewolucjonizują świadczenie usług medycznych i zmieniają przyszłość medycyny, zarówno w kraju, jak i za granicą. 

Trwają zapisy do 4. edycji pierwszego i jedynego Raportu dotyczącego rynku medtech, będącego kompleksowym przeglądem startupów medycznych w regionie CEE. Jest to coroczna publikacja, która dostarcza informacji o startupach, takich jak ich profil, zespół, osiągnięcia, aktualne potrzeby i problemy, dane finansowe, rundy finansowania, plany dotyczące ekspansji zagranicznej etc. Uwzględnia także pogłębione badania i statystyki, które pokrywają znaczną większość rynku startupowego.  

Jednym z wyzwań stojących przed polskimi startupami medycznymi jest potrzeba wsparcia finansowego i merytorycznego ze strony rządu i innych interesariuszy. Tu z pomocą przychodzą inicjatywy takie jak Raport „Top Disruptors in Healthcare”, które dają startupom możliwość zaprezentowania swojego potencjału i nawiązania współpracy z inwestorami, placówkami medycznymi, partnerami i pacjentami. 

4. edycja Raportu zostanie opublikowana podczas międzynarodowej Konferencji „AI & MEDTECH CEE” w czerwcu 2023 r. Udział w Raporcie jest możliwy poprzez wypełnienie formularza, znajdującego się pod linkiem: https://forms.gle/Q2831nBh7pdDVwiQ8

Zapraszamy także do zapoznania się z rozszerzoną wersją Raportu, o której informacje dostępne są na stronie Koalicji AI w Zdrowiu.