Salus International Sp. z o.o.

ul. Pułaskiego 9
40-273 Katowice
Tel./Faks:: +48 32/ 788-55-00
e-mail: biuro@salusint.com.pl 

Hurtownia farmaceutyczna Salus International Sp. z o.o. istnieje od 1991 r. W ciągu tych kilkudziesięciu lat firma uzyskała znaczącą pozycję na rynku polskim i obecnie jest jedną z najprężniej działających i rozwijających się hurtowni farmaceutycznych w Polsce.

Misją Salus International jest kompleksowa obsługa farmaceutyczna aptek szpitalnych, aptek otwartych, hurtowni oraz gabinetów stomatologicznych, dbając przy tym o dobro i zdrowie pacjentów.

Salus International aktywnie angażuje się w akcje prozdrowotne i charytatywne, czynnie uczestniczy w różnego rodzaju konferencjach, szkoleniach i wydarzeniach farmaceutycznych.

Dzięki doświadczonej i wykwalifikowanej kadrze zarządzającej i pracowniczej, firma zapewnia kompleksową i profesjonalną realizację usług oraz bieżące wsparcie dla farmaceutów, lekarzy i pacjentów.

Od września 2020 roku firma posiada certyfikat dla Systemu Zarządzania Jakością wg PN-EN ISO 9001 : 2015

W 2022 roku spółka otrzymała tytuł „Symbol Odpowiedzialności Społecznej”. Tytułem tym wyróżnione są firmy i instytucje, które w swojej branży znacząco przyczyniają się do rozwoju Polski, a ich funkcjonowanie staje się wzorem do naśladowania.

www.salusint.com.pl