RAPIOMED GROUP Sp. z o.o.

ul. Łucka 15/204
00-842 Warszawa

Rapiomed Group to najdynamiczniej rozwijająca się firma w branży medtech z obszaru telekonsultacji w Polsce. Spółka stworzyła autorskie oprogramowanie do obsługi telekonsultacji i wspomagania pracy lekarzy podczas udzielania świadczeń telemedycznych. Udostępnia serwis internetowy receptomat.pl, L4.pl oraz aplikację mobilną. W ciągu niespełna trzech lat receptomat.pl odwiedziło ponad milion pacjentów z całej Polski.

Receptomat.pl to unikalne połączenie technologii i wiedzy medycznej. Rozwiązanie stworzone przez lekarzy i programistów dla pacjentów, by mogli korzystać z opieki zdrowotnej dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebują. 

Na czele firmy stoją Dariusz Topolski – ekspert w budowaniu wysokiej jakości usług online oraz Sławomir Stankiewicz – wszechstronny przedsiębiorca odnoszący sukcesy w wielu branżach. 

Rapiomed Group świadczy najwyższej jakości usługi telemedyczne, dostępne niezależnie od lokalizacji i zasobności portfela pacjenta. Misją zespołu zarządzającego i kadry medycznej spółki jest dbanie o zdrowie pacjentów i optymalizacja rozwiązań systemowych w ochronie zdrowia.