Curtis Health Caps S.A.

Curtis Health Caps jest globalnym CDMO (Contract Development & Manufacturing Organization) o ponad 30-letnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w kontraktowym wytwarzaniu kapsułek miękkich oraz niesterylnych form płynnych, dodatkową usługą CHC jest serwis R&D. Zespół 30 specjalistów dba o najlepszy rozwój produktów dla naszych klientów, świadcząc usługi rozwoju produktów trudnych, badań stabilności (dla II i IV strefy klimatycznej), opracowania i walidacji metod analitycznych, konsultingu farmaceutycznego (switch produktów leczniczych Rx na OTC, opracowania dokumentacji technicznej czy dokumentacji rejestracyjnej, oceny bezpieczeństwa, audytu dokumentacji).

CHC prowadzi również własne prace badawczo-rozwojowe opracowując gotowe rozwiązania dla swoich klientów. CHC rozwija na zlecenie, a także wewnętrznie, produkty lecznicze, wyroby medyczne, suplementy diety o najwyższej jakości, produkty kosmetyczne,
a także produkty przeznaczone na rynek weterynaryjny. 

Czysty model biznesowy kontraktowego wytwórcy to nasz znak rozpoznawczy. Brak własnych produktów na rynku jest długoterminową strategią CHC. Naszymi zaletami jest poufność, jakość i nowoczesny sprzęt, szybki rozwój zgodnie z potrzebami klienta, inwestycje, a także gotowe rozwiązania, które oferujemy.

FABRYKA W POZNANIU

Nasza fabryka to nowoczesny zakład spełniający najwyższe standardy produkcji leków, wyrobów medycznych, suplementów diety i kosmetyków, a także produktów przeznaczonych na rynek weterynaryjny. Co roku pozytywnie przechodzimy ponad 30 audytów organów nadzorczych oraz naszych klientów.  Nasz zakład wyposażony jest w 4 wysokowydajne linie kapsułkujące, w pełni automatyczną linię blistrującą i pakującą w pojemniki oraz wielozadaniową linię rozlewniczą.

NAGRODY

  • Złote Godło Najwyższej Jakości 2019 – Zarządzanie jakością – Quality International.
  • Curtis Health Caps został przyjęty do prestiżowej grupy „Gazele Biznesowe”. W oparciu o naszą ciężką pracę i wkład naszych partnerów, dołączyliśmy do elitarnego klubu „Gazeli Biznesu„, składającego się z najszybciej rozwijających się firm.
  • Wyróżnienie w Rankingu „100 Kobiet Biznesu” dla Prezes CHC – Pani Natalii Walas – Marcinek

SYSTEMY JAKOŚCI

Nasze certyfikaty
GMP na wytwarzanie kapsułek miękkich i form płynnych,
BRC Global Standard for food safety issue 8 (dla kapsułek miękkich i form płynnych),
ISO 9001:2015,
ISO14001:2015,
ISO13485:2016 dla kapsułek miękkich i form płynnych,
produkujemy wyroby medyczne klasy III zgodnie z dyrektywą 93/42/EWG. Pracujemy zgodnie z wymaganiami systemu HACCP oraz wymagań ISO22716.

Curtis Health Caps S.A.

Wysogotowo
ul. Batorowska 52
62-081 Przeźmierowo

tel.: 61 625 27 00
fax: 61 625 27 01

office@chc.com.pl
sales@chc.com.pl
purchasing@chc.com.pl
rd@chc.com.pl