Arena Tax sp. z o.o.

ul. Bukowińska 22B
02-703 Warszawa
tel.: +48 22 102 20 30
e-mail: office@arenaadvisory.com
strona www: https://arenaadvisory.com/kontakt/

Arena Tax to licencjonowana spółka doradztwa podatkowego, oferująca kompleksową obsługę i wsparcie przedsiębiorców w obszarach podatków z uwzględnieniem cen transferowych, a także prawa i księgowości. Wspieramy polskie firmy oraz podmioty międzynarodowe – w tym producentów, dystrybutorów i usługodawców z licznych branż. Poza bieżącym doradztwem w Arena Tax realizowane są m.in. projekty obejmujące ulgi podatkowe, restrukturyzacje, spory podatkowe, przeglądy podatkowe i due diligence oraz ceny transferowe i wyceny.

Doświadczony zespół specjalistów przeprowadza złożone projekty i obsługuje najbardziej wymagających Klientów. Naszym celem jest dostarczanie Klientom mierzalnej wartości dodanej.

Jesteśmy proaktywni – w przypadku gdy widzimy możliwości potencjalnej oszczędności podatkowej lub zauważamy ryzyko, przedstawiamy rekomendację oraz ustalamy wspólnie z Klientem jakie kroki możemy podjąć. W trakcie przygotowania i realizacji projektów podatkowych kładziemy szczególny nacisk na profesjonalizm wykonywanych przez nas usług.